Знижка на круїзи для медичних працівників!
Знижка на круїзи для медичних працівників!


Період проведення: 01.04.2022 - 01.08.2022


MSC Cruises перезапускає спеціальну програму для медичних працівників по всьому світу, щоб сказати їм «дякую» за безперервний внесок та самовіддану працю у боротьбі з глобальною пандемією та дати можливість насолодитися заслуженим відпочинком у круїзах MSC.Пільгові круїзні тарифи зі знижкою 5% на каюти без вікна та з вікном, 10% на каюти з балконом, сьюти та сьюти MSC Yacht Club діють для всіх медичних працівників* та їхніх сімей. Акція поширюється на індивідуальні нові бронювання круїзів компанії MSC Cruises, зроблені з 01.04.22 до 01.08.2022, за винятком кругосвітніх маршрутів та деяких спецпропозицій.

Можливість застосування знижки слід перевіряти безпосередньо при бронюванні.


*медичні працівники:

- Лікарі/медсестри/адміністративні співробітники медичних закладів (лікарень, клінік, спеціальних центрів для лікування хворих на Covid-19).

- Сімейні лікарі.

- Фармацевти працюють під час пандемії.

- Приватні лікарі та медичні працівники, які не працюють у лікарняних закладах (тільки у тому випадку, якщо їх спеціалізація безпосередньо пов`язана із захворюваннями Covid-19, наприклад, лікарі-пульмонологи, вірусологи).

- Працівники швидкої допомоги, які підтримували під час пандемії.

- Співробітники науково-дослідних лабораторій лише у тому випадку, якщо ці установи проводили дослідження вірусу Covid-19.

- Акція не поширюється на наступних медичних працівників:

- Приватні лікарі/медичний персонал, які не працюють у лікарнях і не мають безпосереднього відношення до Covid-19 (наприклад, стоматологи, ортопеди, дерматологи тощо).

- Співробітники лабораторій, де проводяться загальні медичні дослідження.


Умови акції

- При бронюванні круїзу необхідно надати скан-копію трудової книжки (перша та остання сторінка) або скан трудового договору. Після цього вартість замовлення буде перерахована з урахуванням знижки.

- При посадці ці документи також треба мати при собі, а також робоче посвідчення (за наявності).

- Діють стандартні умови бронювання.

- Для здійснення бронювання достатньо передоплати 50€, каюти Yacht Club – 100€ (дана умова передоплати не повинна суперечити стандартним умовам бронювання та ануляції круїзів MSC Cruises).

- Ця акція не сумісна зі знижками для пасажирів MSC Voyagers Club і не комбінується з іншими пропозиціями круїзної компанії.

- Круїзна компанія залишає за собою право призупинити дію акції будь-якої миті.

- Акція дійсна лише для нових бронювань.

Більш детальну інформацію про акцію та умови бронювання Ви можете дізнатися у наших менеджерів:

☎️ +38 044 337 82 01
☎️ +38 093 653 05 53
☎️ +38 066 653 05 53
☎️ +38 097 653 05 53

Email: info@mscruise.com.ua