MSC Divina отримав схвалення CDC на відновлення круїзів!
Новости

MSC Divina отримав схвалення CDC на відновлення круїзів!

10.09.21


MSC Divina отримав схвалення CDC на відновлення круїзів з порту Канаверал з 16 вересня!

Круїзна компанія MSC Cruises об`явила, що лайнер MSC Divina, отримав схвалення CDC для проведення круїзів по Карибському басейну.
Круїзний лайнер MSC Divina, стане 11 лайнером MSC Cruises, що відновив круїзи по всьому світу, а також першим лайнером компанії, що відправився в круїз з нового для компанії порту Орландо/Порт Канаверал, Флорида, США.У вересні, жовтні і листопаді, лайнер буде виконувати 3-х, 4-х і 7-ми денні круїзи з порту Канаверал, а вже в грудні перейде в Майамі, звідки буде здійснювати круїзи різної тривалості в зимовому сезоні 2021-2022.

Всі круїзи будуть виконуватися відповідно до протоколів безпеки, розробленими MSC Cruises, включаючи: тестування при посадці, носіння масок, соціальне дистанціювання, посилена санітарна обробка та багато іншого. Всі маршрути з портів Флориди, будуть включати в себе зупинку на приватному острові круїзної компанії Ocean Cay MSC на Багамах. Оголошено, що стоянка в порту буде тривалою, з самого ранку до пізнього вечора, а в деяких маршрутах і два дні. Гості зможуть насолодитися двома кілометрами незайманих пляжів з білим піском і активними видами відпочинку, включаючи стоячий паддлбордінг, каякінг, катання на хвилях і багато іншого.

Компанія Фор Гейтс стежить за всіма новинами в світі, що стосуються круїзів і з нетерпінням чекаємо, коли круїзна компанія MSC стане доступна нашим громадянам.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день MSC Cruises не приймає громадян України на борт: круїзи по Європі - до кінця вересня, круїзи по Карибах - до кінця жовтня.

Як тільки ситуація зміниться, ми відразу ж опублікуємо новина про це, так що підписуйтесь на наші канали в соц. мережах і розсилку.

Консультація з приводу будь яких питань:
+38 044 337 82 01
+38 093 653 05 53
+38 066 653 05 53
+38 097 653 05 53
Email: info@mscruise.com.ua

MSC Cruises продлевает отмену круизов до 29 мая 2020 года!
31/03/20
В связи с чрезвычайными обстоятельствами!